Умови конфіденційності

  Адміністрація інтернет-магазину "TruckTir" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації , отриманої від зареєстрованих користувачів .

  Вся інформація , яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет- магазин "TruckTir" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення , а також те , що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшов замовлення.

  Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того , щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону , а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце вчасно.

  Крім того , зареєструвавшись , Ви зможете отримувати інформацію про всіх новинах нашого магазину : нових постуленіях товару , розпродажах , спеціальних програмах.

  Якщо у Вас виникнуть які-небудь проблеми або питання по авторизації -реєстрації в магазині - пишіть на адресу електронної пошти orkotm@gmail.com і ми завжди допоможемо Вам!

  Представники інтернет -магазину "TruckTir" ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити .

 

  Загальні положення:

   1 . Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю інтернет-магазину

"TruckTir" . Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України .

   2 . На сайті інтернет -магазину "TruckTir" є посилання , що дозволяють перейти на інші сайти. Інтернет- магазин  "TruckTir" не несе відповідальності за відомості , що публікуються на цих сайтах , і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

 

Особисті відомості та безпека:

   1 . Інтернет- магазин "TruckTir" гарантує , що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам , за винятком випадків , передбачених чинним законодавством України .

   2 . У певних обставинах інтернет-магазин "TruckTir" може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості . Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет- магазині або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації .

   3 . Особисті відомості можна змінити , оновити або видалити в будь-який час в розділі "Кабінет" .

   4 . Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду , інтернет -магазин "TruckTir" з Вашої згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.

   5 . Як і багато інших сайтів , Інтернет- магазин "TruckTir" використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком .

   6 . Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер , в них можуть бути внесені будь-які зміни без попереднього повідомлення .